Reference

 „Na začátku mi Mája přiblížila, co se bude dít a ujistila mě, že vše bude probíhat bezpečně a nemusím dělat nic, co nechci. Opravdu jsem celou dobu vnímala její bezpečné a laskavé vedení. Díky této cestě se můžete potkat s vnitřním hrdinou v sobě, i když se bojíte, že tam na vás žádný nečeká a taky toho, co o sobě zjistíte.

Po tomto dobrodružství budete cítit lehkost, radost a spoustu energie. Alespoň já jsem to tak měla. A taky ve mně zůstal pocit, že zvládnu všechny překážky. Dobrou náladu a energii jsem měla celý den. A jakkoli nepravděpodobné mi to přišlo (protože celé to dobrodružství se toho tématu, které jsem potřebovala vyřešit, vlastně netýkalo), za pár dní mě napadly věci, které můžu udělat.
Ale nejen to – já jsem je teď skutečně začala realizovat, přestože jsem předtím byla x měsíců na mrtvém bodě.“

…a doplnění po několika týdnech, kdy setkání s vnitřním hrdinou dobíhalo a odblokovávalo a transformovalo…

„Nebudu popisovat, co jsem při této vizualizaci viděla nebo prožila, protože to je stejně nepřenosné a každý může mít jinou zkušenost. Ale napíšu vám, co mi to přineslo a co to tedy může přinést i vám.
Během vizualizace mi chodila spousta uvědomění a už jen díky tomu můžu to nevyhovující postupně opouštět.

I když vám někdy mysl nabízí logická řešení (třeba i v průběhu konzultace), máte dost času přijít na to, co za tím opravdu je a s tím potom pracovat. Mája vás nenechá, aby vás vaše vlastní mysl pohltila natolik, aby vás odvedla od toho podstatného.

Máte příležitost zjistit, co přesně vám teď v životě chybí a zároveň to prožít, zažít tak přesvědčivě, že to prostě už nebudete dále odkládat. Během vizualizace vám Mája také navrhne, jak si to, co vám chybí, více pozvat do života. Také můžete zažít obrovskou úlevu z toho, že něco velmi těžkého ve vizualizaci odložíte, anebo to dokonce můžete přetvořit v něco úžasného.

Vnímám to tak, že tato setkání (ať už je to setkání s draky nebo s vnitřním hrdinou), nás učí o životě. Poukazují na zákonitosti života, které v běžném koloběhu každodennosti většinou přehlížíme. Ale nejlepší na tom je, že to všechno na určité úrovni v nás víme, cítíme nebo alespoň tušíme a Mája to jen vynese na světlo, protože to, s čím pracujeme jsme my sami, naše podvědomí.

Pavla Urbanová

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Cesta vnitřního hrdiny"

,,Online setkání s Majou mě velmi překvapilo svou hloubkou. Komunikace s vnitřními Draky je způsob, který mi pomohl dostat se blíž k sobě, k těm nejniternějším pocitům a důvodům některých životních rozhodnutí. Pomocí vizualizace draků jsem si uvědomila, co mi říká můj vnitřní hlas, kterému se snažím naslouchat nejen ohledně rodinných záležitostí, ale i momentálním výběru podnikatelských aktivit.

Zjistila jsem, kde se o sebe mohu opřít a kde se ještě potřebuji více opečovávat. Celá terapie probíhala laskavým způsobem, ale zároveň strukturovaně tak, aby naplnila svůj obsah. Maja po celou dobu profesionálně pečovala o průběh rozhovoru včetně mého psychického rozpoložení a nenechala nic nedokončeného.

Komunikaci s vnitřními Draky považuji za rychlý způsob, jak se dostat k podstatě toho, co stojí za našimi rozhodnutími a co je pro nás skutečně důležité.

Mgr. Martina Vondrušková

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Jaký drak v Tobě dřímá"

Koučink s Májou byla moje třetí zkušenost. S Májou byl veden úplně jiným způsobem, než jsem měla dřív. Její navnadění na hru mě motivovalo k přesnému zacílení toho, jak si aktuálně zvykám na společné bydlení s partnerem a jak si to mohu nastavit pro své vize, cíle a příjemné pocity. Hned na prvním sezení mě naučila, jak si cíl rozfázovat a motivovat se k posunům a odměnám za dílčí splnění. Skvěle mně vše poskládala od začátku až k procesům akce. Moc se těším na naše další sezení.

Další setkání bylo především o pojmenování všech možných zábran nebo překážek, které si v této „hře“ kladu sama nebo mohou být očekávány z okolí. Překvapilo mě, jak mi je Mája pomohla rozklíčovat. A vnímat je jako výzvy. Pomocí vizualizací mi pomohla nalézt v sobě skryté bloky a objevit radostné světy až pohádkových možností v oblastech nového finančního nastavení, v nových záměrech pro pracovní i osobní posun a nastavení cílů.

Děkuji Máji za všechny nádherné pocity a snadná řešení, které mi na Tvých sezeních pomáhaji odbourat překážky 🙂 

Andrea Peloušková

koučink + řízené vizualizace

Práce s koučem je dnes tak trochu móda. Dostala jsem mnoho doporučení na „skvělé“ kouče které moji profesní kolegové navštěvovali i několik let. Nikdy jsem je nevyužila. Proč? Měla jsem tu možnost sledovat jaké výsledky jejich práce přináší. Naprosto nereálné ambice, motivace postavená na „třezalkovém čaji“ a upadající pracovní tempo.

Maja je jiná. Žádné vzdušné zámky, pěkně nohama pevně na zemi. Je velmi empatická a umí dobře odhadnout co vám sedí, v čem jste dobří a v čem si to jen myslíte 🙂 Umí nastartovat, posunout ale i kontrolovat. Ovšem toho si všimnete až doma, protože spolupráce s ní je záležitost velmi příjemná.

Sezení s Majou pro mě bylo velmi přínosnou sebeanalýzou. Jak po stránce racionální, tak i po stránce emoční. Během sezení jsem si díky Maji uvědomila své priority, slabiny a hlavně si jasně pojmenovala své pocity a definovala vysněný cíl. Za mě je Maja výbornou kombinací racia, empatie a náhledu do věci. Dovede vycítit zdroj zauzlení a pomoci ho jemně rozplést s respektem a porozuměním. Přitom drží pevnou nit a dává věcem i celému příběhu strukturu včetně návodu jak pracovat dál. Děkuji za příjemné zklidnění, větší pocit stability a také navrácení optimismu.“

 

Eva Vondráčková

koučink + řízená vizualizace

 Miluju draky a po terapii s Májou ještě víc!

Jako před každým koučováním nebo terapií jsem si před schůzkou s Májou, rovnala v hlavě myšlenky a jako žena, která už několik let surfuje na vlnách osobního rozvoje, jsem si samozřejmě stanovila záměr a našla své negativní pocity, které bych potřebovala vyřešit a odstranit. 

No… a musím Vám říct, že to bylo úplně na draka.

Mája a draci, kteří mi s ní přišli do života, mi totiž ukázali, že to, co jsem chtěla řešit, nebyla příčina mých negativních pocitů, ale už jejich důsledek. Příčina všech mých negativních pocitů byla totiž úplně jinde. Draci mi ji přesně ukázali a společně jsme pak vymysleli i řešení, které jsem hned implementovala do svého života.

Pocity po dračí terapii: VELKÁ ÚLEVA a uvědomění, že mám právo na pravidelný čas JEN PRO SEBE. Takže teď, když cítím, že potřebuju vypnout, odcházím do lesa za svými draky:

Když mám chuť, můžu se s jedním z nich proletět. Když si potřebuju nahlas srovnat myšlenky, je tam pro mě další z mých draků, který mlčky poslouchá. 
Když se mi chce jen tak sedět a mlčet, můžu se o jednoho z nich opřít, zavřít oči a jen tak být.
Když mám v hlavě milion nápadů (jsem typická multipotenciálka) a potřebuju je na někoho vychrlit vím, že tam mám dalšího draka, který si všechny mé vize a extáze poslechne a dokáže mi říct: Hele, děvče, uklidni se a nejdříve dokonči své stávající projekty a pak se pouštěj do nových… 

Mí draci jsou tady pro mě, kdykoliv je potřebuju. Májo, děkuji, že jsi mi je vpustila do života. 

Monika Náplavová

Lektorka a zakladatelka Centra vzdělávání a osobního rozvoje Máte na víc, z.s.​

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Jaký drak v Tobě dřímá"​

,,Pokud Vesmír (nebo to, v co věříš) mi dává to nejlepší, co potřebuji abych „rostl“, potom vím, že jsem v těch správných rukou. Mája je pro mě člověkem, průvodcem, se kterým objevuji a popisuji své PODSTATNÉ „maličkosti“ ve svém JÁ.

Na svět se dívám skrze své vědomí, skrze své vzorce chování, skrze toho, jak jsem byl od dětství formován. Vím, že v mnohém je to málo. Cítil jsem, že se neustále točím dokola, v zajetí svého způsobu uvažování.

Mája mi v hlavě udělala a stále dělá pěkný vítr. Vítr, který ale potřebuji. Společně otevíráme zamčené dveře, které v sobě mám. Taky objevujeme nové dveře, o kterých jsem ani nevěděl a které otevírám s radostí. Vidím v sobě i nová okna, ze kterých koukám na neznámé obzory…

V podstatě můžu říct, že překresluji a přestavuji svoji dosavadní stavební dokumentaci. Základní kámen a nosné zdi zůstávají (hardware= tělo) a mění se uspořádání a vybavení (software= mysl). Někdy to bolí, někdy je to zajímavé, někdy je to náročné, někdy zase usměvavé…ať tak či onak, VŽDY TO STOJÍ ZA TO!“

 

Jaroslav Wojnar

koučink + řízené vizualizace

 Měl jsem tu čest být koučovaný Majou a musím potvrdit, že „rozmotávání myšlenek” je skutečně to, v čem vyniká. Během společných sezení jsem si díky její empatii, zkušenostem a taktnímu „nasměrování” o sobě uvědomil spoustu věcí. A jako bonus jsem si odnesl i hravé techniky, které při zdolávání výzev skutečně fungují! Doporučuji všem, kteří chtějí zkrotit své myšlenky.

Jakub Štefanec

koučink + řízené vizualizace

,,Prošla jsem si s Majou putováním za draky.

Neměla jsem tušení, co mě čeká, ale zajímalo mě, jak ten můj vnitřní drak vypadá a jaké poselství by mi mohl předat.
Prvním překvapením pro mě bylo, že v sobě těch draků mám více, ale každý z nich mi přinášel jiné kvality. Nejtěžší pro mě bylo propojit se s bílým diamantovým drakem. Ten představoval mou sílu. Miluji být ženou a proto pro mě druhým překvapením bylo, že jsem z něho cítila mužskou energii. Netušila jsem, že v sobě mám tak silnou mužskou energii. A pak jsme vzlétli a já začala brečet, protože ten pocit znám a tolik mi chyběl. Bylo to nádherné.  

Setkala jsem se ještě se zeleným drakem, který mi pomáhá s uzemněním. Najednou se kolem začali objevovat další draci, bylo jich mnoho a já cítila, že ke mně úplně nepatří. Vedle nich se objevily světelné bytosti. Vnímala jsem, že to jsou ženy. Nasedla jsem na bílého draka a vznesli jsme se k oblakům a ostatní jezdci i samostatní draci letěli za námi a já cítila sounáležitost, propojení a znovu jsem si uvědomila jak nádherná spolupráce se rodí mezi ženami.

Maja mě na krásně touto cestou provedla, pomohla mi podívat se na vše, co mě svazuje. Když vizualizace skončila, celé jsme to zkonzultovaly a ona mi ukázala, jak informace z tohoto prožitku přenést do běžného světa, jak ty dva světy propojit a to je přesně to co potřebuji.

Děkuji za toto nádherné setkání.“

Nakiria

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Jaký drak v Tobě dřímá"

 Když jsem se objednávala, vlastně jsem si moc neuměla představit, co přesně se bude dít. Proces i výsledky pro mě byly velkým překvapením. Imaginace byla příjemným zážitkem, čas plynul zpomaleně a objevovaly se problémy, se kterými jsem si na intelektuální úrovni neuměla moc poradit. A najednou se objevovaly obrazy, které nabízely nové vhledy a cesty k řešení. Maja vedla celý proces laskavě, nenásilně a přitom prudce efektivně směrem k řešení. Všem službu moc doporučuji.

Ludmila Houdková

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Jaký drak v Tobě dřímá"

,,Měla jsem pocit, že mám všechno, co potřebuju, ale po setkání se svými draky jsem zjistila, že přesně tohle mi chybělo. Na dracích jsem nikdy neulítávala, přesto si mě tato vizualizace přitáhla. Draků mi přišlo 6! Úžasní, barevní, mocní.

S odstupem několika dní oceňuji, že takové velké pojmy jako třeba bezpečí a láska najednou dostaly (dračí) tvar. Teď je pro mě daleko snazší přivolat si je do situací, kdy cítím, že je potřebuji. Volám je k sobě, když potřebuji sebrat odvahu k propagaci. Když tvořím a začnu ztrácet záměr a směr. A oni přicházejí! 

Pomohli mi přijmout, že součástí mého života je hodně světla, ale také hodně temnoty. Že světlo a tma nejdou proti sobě, ale bok po boku.

Radka Vochozková

řízená vizualizace s koučovacím rozhovorem na téma "Jaký drak v Tobě dřímá"

 „Stačilo jej 5 minút a 10 viet…. potom som našiel, čo som hľadal. Aspoň pre tú chvíľu , keď som zostal sám a hľadal som sever, povestné svetlo na konci tunela. Už teraz viem, že sa vrátim, lebo niektorým rozhodnutiam sa nevyhnem a človek občas potrebuje “postrčiť” cez hranu, lebo má strach.“

Peter Kliment

koučink
×
Show
Kruhy Rozmotávače myšlenek - prostor pro setkávání v bezpečí uzavřené skupiny, prostor pro sdílení, inspiraci, naslouchání a hledání odpovědí.

Od 15.7.2021 vždy 2x měsíčně ve čtvrtek od 17.30.